شرکت راوین

اتوماسیون مالی راوین

تولید کننده نرم افزارهای حسابداری بر پایه ابری
05138835100
09154507001
09190309006

حسابداری راوین

انتخاب امکانات محصول
نرم افزار راوین بصورت پیشفرض با یک کاربر با نام مدیر کار می کند . در تمامی فرم های ثبت اطلاعات ، کاربر ثبت کننده و ویرایش کننده در سیستم ذخیره می شوند که با استفاده از این گزینه می توانید در تمامی فرم های گزارشاتی ، گزارش مربوط به همان کاربر را تهیه کنید . اگر بیش از یک نفر هستید که با نرم افزار راوین کار می کنید ، حتما این زیر بسته را خریداری کنید ، این کار باعث می شود ک هر کابر گزارش مربوط به ثبت اطلاعات خود را در اختیار شما قرار دهد .
با استفاده از این گزینه می توانید چندین دوره مالی خام با نام دلخواه در سال های مالی مختلف ایجاد کنید . چنانچه می خواهید چندین دفتر مالی داشته باشین و یا از چندین شغل از یک نرم افزار استفاده کنید ، بایستی این زیر بسته را خریداری نمایید . هر دوره مالی مجزا از دوره های دیگر بوده و هیچ تداخلی در ثبت اطلاعات وجود ندارد .
هر مشتری می تواند سقف اعتبار ریالی و اعتباری داشته باشد . مشتری می تواند دارای اعتبار بدهکاری به مبلغ مشخص و یا سقف بدهی بصورت چک داشته باشد . که چک شخصی و چک مشتری نیز بصورت مجزا قابل تعریف می باشد . در هنگام ثبت فاکتور و سند ، سیستم هشدار می دهد .
ثبت استان ، شهر و منطقه برای هر مشتری . امکان تهیه گزارش از هر گزینه بصورت مجزا . امکان ادغام ویزیتور به هر منطقه و محدود کردن ویزیتور در همان منطقه
تمام قسمت های چاپی در نرم افزار راوین قابل طراحی می باشند . هر فرم چاپی اعم از گزارشات ، فاکتورها و فرم های ثبتی را می توانید طراحی کنید و با سلیقه خودتان چاپ نمایید . همچنین می توانید چندین فرم را طراحی کنید و درزمان چاپ یکی را انتخاب نمایید . درطراحی چاپ می توانید نوع فونت ، سایز فونت ، سایز ستون ها ، لوگوی شما و تمام آنچا در چاپ نیاز دارید تغییر دهید .
با استفاده از این گزینه می توانید از تمام فرم های چاپی خروجی بگیرید . فایل خروجی دقیقا همانند فرم چاپی می باشد و می توانید برای ارسال آن به دیگران به راحتی استفاده نمایید .
تعداد نامحدود انبار و انباردار تعریف کنید و برای هر انبار ، به تعداد نامحدود زیر انبار معرفی کنید . در هنگام ثبت فاکتور و حواله ها ، می تواند از انبارها استفاده نمایید . موجودی ریالی و تعدادی هر انبار کاملا مجزا می باشد .
در نسخه پایه ، کدینگ اتومات بصورت پیشفرض در نرم افزار تعبیه شده است و کاربر نیازی به ثبت آن ندارد . با استفاده از این گزینه ، کاربر می تواند کدینگ شخصی خود را ثبت کند ، و از کدینگ شخصی خود را به تمامی قسمت های اتوماتیک نرم افزار اعمال کند . هر فرم ک ثبت اتوماتیک داشته باشد ، از کدینگ دستی خود حسابداری تبعیت می کند . این گزینه برای شرکت ها بسیار پرکاربرد بوده . همچنین امکان گزارش کامل و ریز از ترازهای آزمایشی ، دفاتر و دفتر روزنامه در این گزینه تهیه می شود .
برای ثبت کدینگ ، از داخل فرم ها ، کاربر می تواند گروه ، کل ، معین و تفضیلی را بصورت مجزا در هر فرم مجزا ثبت نماید . ساختار درختی این امکان را به کاربر می دهد تا کاربر بتواند در یک فرم ، تمام کدینگ را یکباره مشاهده کند ، اضافه کند ، ویرایش کند و یا حذف نماید .
امکان ثبت کدینگ حسابداری سطح 4 به بالا بصورت نامحدود در این گزینه امکان پذیر است . می تواند بصورت نامحدود تفضیلی تا سطح N ثبت نمایید و در فرم سند دستی از آنها استفاده کنید .
ثبت اسناد بصورت کاملا دستی با استفاده از کدینگ حسابداری بصورت کل و معین و تفضیلی ، همچین استفاده از تفضیلی سطح N و تفضیلی شناور در هنگام ثبت سند . امکان طبقه بندی حساب ها در زمان ثبت سند
در این گزینه می توانید در هر فاکتور ، بصورت مجزا مبلغی را بصورت ماهیانه قسط بندی کنید . نوع فرمول قسط بندی به همراه ودیعه ، کارمزد و فاصله بین اقساط قابل تنظیم و ثبت می باشد . گزارش کامل از قسط های معوقه ، افراد خوش حساب و هشدار سررسید قسط در دسترس شما می باشد .
با استفاده ازاین گزینه می توانید ارزهای مختلف را تعریف کرده و در تمام فرم های ثبتی استفاده نمایید . استفاده از چندین ارز بصورت همزمان امکان پذیر است . تمامی گزارشات براساس ارز قابل فیلتر می باشند .
ثبت بازاریاب با درصد مشخص از فروش و ثبت فرمول بر اساس حجم فروش . استفاده از بازاریاب در فاکتور و همچنین در هر ردیف از فاکتور بصورت مجزا . گزارشات کامل هر بازاریاب اعم از فروش ها ، مرجوعی ها و تخفیف های اعمال شده در فاکتور
می توانید فاکتورهای امانی خرید و امانی فروش را ثبت نمایید . این گزینه این امکان را به شما می دهد تا موجودی انبار واقعی و امانی را بصورت مجزا داشته باشید . همچین حساب مالی امانی از واقعی نیز قابل گزارشگیری می باشد .
مفهوم فاکتور اضافات بدین شکل است که جنسی به انبار اضافه می شود و شما بابت آن پولی پرداخت نکرده اید . در این نوع فاکتور ، طرف حساب هیچ تاثیر مالی در سیستم ندارد . مفهوم فاکتور کسورات نیز دقیقا عکس اضافات می باشد . در سیستم های انبارداری این گزینه بسیار پرکاربرد است .
با استفاده از این گزینه می توانید سفارش خرید و فروش مشتریان را ثبت نمایید . آنها را به فاکتور و پیش فاکتور تبدیل نمایید .
صندوق محل نگهداری وجه نقد می باشد . اگر بیش از یک مکان نگهداری وجه نقد دارید و می خواهید ک گزارش هر صندوق را جداگانه تهیه کنید بایستی این گزینه را خریداری نمایید . همچنین اگر یک صندوق دارید ک بیش از یک نفر آنرا مدیریت کند ، این گزینه بسیار مورد نیاز می باشد .
برگه ورود کالا ، همان خرید کالا است . در زمانیکه کاربر اجازه ثبت ریالی کالا را نداشته باشد ، با این فرم می تواند کالا را به انبار اضافه کند . سپس مدیر مربوطه می تواند آنرا به فاکتور ریالی تبدیل کند . معمولا انباردار بایستی از این گزینه استفاده کند . برگه خروج کالا ، دقیقا عکس این روش عمل می کند .
با استفاده از این گزینه ، می تواند کالا را از یک انبار به انبار دیگر انتقال دهید .
مواد اولیه را در سیستم تعریف کنید . نوع کالای تولید شده را بصورت در حال ساخت و یا تولید شده تعریف نمایید . حال می توانید میزان استفاده از مواد اولیه را برای هر کالای تولید شده معرفی نمایید . همچنین هزینه های تولید برای هر کالا را نیز ثبت نمایید . سود و زیان هر کالای تولیده در هر لحظه در دسترس شماست .
ثبت دارایی های ثابت در سیستم بصورت کاملا مکانیزه و اتوماتیک . ثبت اموال و شماره گذاری آنها به همراه گزارشات کامل از مکان و تعداد هر اموال در سیستم
کاربر می تواند در هر لحظه گزارش سود یک گروه کالا ، یک کالای خاص ، یک مشتری و حتی یک فاکتور را با فیلترینگ بسیار خاص در یک بازه زمانی تهیه نماید . محاسبه نرخ کالا می تواند بر اساس میانگین ، Lifo و Fifo قابل تنظیم باشد .
چنانچه بیش از یک کاربر در نرم افزار تعریف کرده باشید ، با استفاده از این گزینه ، می توانید هر کاربر را محدود کنید . محدودیت های هر کاربر می تواند شامل ، ورود به فرم ، حذف ، ویرایش ، اضافه کردن ، جستجو داخل فرم ، چاپ و طراحی چاپ باشد . یک نوع دسترسی می توانید ایجاد کنید و هر تعداد کاربر را در لیست سطح دسترسی مشخصی قرار دهید .
هر نوع ثبت ، ویرایش ، حذف و چاپ در تمامی فرم های نرم افزار بر اساس نام کاربر در سیستم ذخیره می شوند . تمامی این عملیات را می توانید با استفاده از این گزینه مشاهده نمایید . لحظه ورود کاربر ، خروج کاربر و تمامی عملیاتی که کاربر ثبت می کند نیز قابل مشاهده می باشند .
در نسخه پایه فقط می توانید در انتهای فاکتور ، تخفیف ریالی و درصدی اعمال نمایید . با استفاده از این گزینه ، می توانید در هنگام ثبت ردیف های فاکتور ، تخفیف درصدی و ریالی را نیز لحاظ نمایید . همچنین استفاده از دو نوع تخفیف بصورت همزمان نیز در برنامه وجود دارد .
برای هر کالا می توانید تیپ های قیمت فروش بسازید . هر کالا بصورت مجزا می تواند تیپ قیمت منحصر به خود را داشته باشد . همچنین درصد از خرید نیز در آن اعمال می شود . همچنین گزینه هایی مثل رنگ ، مدل ، سازنده ، سایز ، حجم ، وزن و ... در هنگام ثبت کالا نیز امکان پذیر است .
نرم افزار راوین بصورت خودکار در زمان خروج از برنامه در مسیر تنظیم شده کاربر یک نسخه پشتیبان تهیه می کند . همچنین در هر لحظه کاربر می تواند یک نسخه پشتیبان در مسیر دلخواه خود تهیه کند . با استفاده از این گزینه ، کاربر می تواند یک محیط در سرور امن اینترنت (Cloud Server) به فاصله زمانی دلخواه داشته باشد . این نسخه از پشتیبان تحت هیچ شرایطی از بین نخواهد رفت و هر لحظه ک اتفاقی برای سیستم نصب شده بیفتد ، نسخه پشتیبان در محیط وب می تواند جایگزین تمامی اطلاعات شما تا همان لحظه باشد .
در هنگام ثبت فاکتور و یا ثبت ردیف در فاکتور ، می توانید از گزینه ارزش افزوده استفاده نمایید . نرخ محاسبه قابل تنظیم می باشد . کالاهایی ک معاف باشند ، بصورت خودکار مالیات آنها محاسبه نمی شوند .
چنانچه بابت نگهداری کالا در انبار خود بایستی مبلغی را از مشتری دریافت کنید ، این گزینه بسیار مورد نیاز شماست . در هنگام ثبت ردیف های فاکتور ، می توانید این گزینه را فعال کرده و مبلغ مورد نیاز را ثبت نمایید . مشتری مبلغ انبارداری را بصورت مجزا بدهکار می شود .
ارسال پیامک در زمان ثبت فاکتور فروش . ارسال پیامک تبریک تولد . ارسال پیامک بصورت دستی در زمان گزارشات ( بدهکاران و .... )
سیستم ارسال پیامک پیشرفته می تواند بصورت خودکار به مشتری شما پیامک ارسال کند . ارسال پیامک را می توانید بصورت خودکار تنظیم نمایید که در کدام فرم انجام شود . این فرم ها شامل (ثبت فاکتور ، ثبت چک ، ثبت حقوق و دستمزد ، ثبت دریافت و پرداخت ، ارسال پیامک تولد و ... ) می باشند . سررسید میزان اعتبار مشتری ، مانده ریالی مشتری به حد غیرمجاز ، سررسید چک ها نیز بصورت خودکار پیامک می شوند . همچنین مشتری می تواند خودش بصورت اتوماتیک از موجودی کالا ، گردش حساب و گردش اسناد پرداختی و دریافتی در هر لحظه گزارش تهیه کند .
پشتیبانی نرم افزار راوین بصورت تلفنی می باشد . کاربر می تواند در ساعات کاری شرکت با واحد پشتیبان تماس بگیرد . در مواقعی که نیاز به ریموت از راه دور باشد ، واحد پشتیبان این کار را نیز انجام می دهد . پشتیبانی حضوری در شهرهایی که نمایندگی راوین باشد ، با دریافت هزینه مشخص انجام می شود . پشتیبانی آنلاین بدین معناست که در محیط نرم افزار ، کاربر می تواند همزمان بصورت آنلاین با واحد پشتیبان شرکت چت کند . مشکلات خود را اعلام کند و همانجا پاسخ را دریافت نماید . همچنین کاربر می تواند عکس و یا فایل مربوطه را نیز با یک دکمه ارسال نماید . اگر سیستمی به خطایی برسد ، آن خطا به صورت خودکار (نیاز به اینترنت) برای واحد پشتیبان ارسال می شود و پس از برطرف کردن آن ، واحد پشتیبان بصورت خودکار رفع مشکل می کند .
در نسخه پایه ، فقط امکان چاپ A4 در اختیار شماست . چنانچه نیاز به چاپ در برگه های A5 و فیش زن (چاپ 8 سانتی حرارتی) داشته باشید بایستی این گزینه را خریداری نمایید .
چنانچه در شغل خود از ترازو های دیجیتالی استفاده می کنید ، می توانید بصورت خودکار کالاهایی که ترازو واسشون فاکتور صادر می کنند رو بصورت خودکار با یک کلیک به فاکتور اضافه نمایید .
پس از ثبت فاکتور ، مبلغ دریافتی توسط کارتخوان بصورت مستقیم وارد نرم افزار شده و مشتری فقط کافیست کارت خود را بکشد و رمز را وارد نماید . تمامی مشخصات ریالی ، کارت مشتری ، شماره پیگیری و زمان در سیستم بصورت خودکار ثبت می شود .
چنانچه زیربسته کالر آی دی را خریداری کرده باشید ، در هنگام دریافت تماس ، تمامی مشخصات مشتری بصورت خودکار روی صفحه نرم افزار ظاهر می شود . این اطلاعات می تواند شامل مشخصات مشتری ، آخرین فاکتورها ، مانده حساب و کلیدهای میانبر جهت ثبت اسناد و فاکتور باشد .
برای ثبت ورود و خروج پرسنل نیازی به ثبت دستی نیست . می تواند نوع دستگاه حضور و غیاب خود را به شرکت معرفی کرده ، و با خرید این زیر بسته تمامی اطلاعات ورود و خروج و محاسبه حقوق پرسنل بصورت خودکار در سیستم ثبت خواهند شد .
استفاده از سیستم دو واحدی برای آن دسته از کاربرانی است که خرید و فروش کالا را بر اساس تعداد جزء و کل (تعداد در بسته) انجام می دهند . با خرید این زیر بسته ، می توانید کالاها را بر اساس تعداد جزء و تعداد کل تعریف کنید . ثبت فاکتورها می تواند بصورت چزئی و یا کلی انجام شود . موجودی کالاها نیز بصورت جزئی و کلی در اختیار شماست .
اگر نیاز دارید ک در محیط شبکه داخلی از نرم افزار راوین استفاده کنید ، بایستی این زیر بسته را حتما خریداری نمایید . این زیر بسته به شما این امکان را می دهد تا بتوانید نسخه فعلی راوین را بصورت سرور قرار دهید . حال با خرید نسخه های کلاینت ، می توانید از سیستم های دیگر بصورت همزمان استفاده نمایید .
پیمانکاران محترم می توانند پروژه های خود را به همراه آدرس مورد نظر ثبت کرده و در هنگام ثبت اسناد از آن استفاده کنند . گزارش سود ، درآمد و هزینه هر پروژه را می توانند بصورت کامل تهیه کنند .

Howdy